Děti

Pozvánka na turnaj v Písku

Hokejový turnaj v Písku

Turnaj IHC Písek r.2010

Termín: 31.3.2018 od 8:30 do 18:00
Místo: ZS Písek, Na Výstavišti 493, 39701 Písek
Startující: 2010 a mladší
Startovné: 3 500 Kč

Hrací systém: 5 mužstev “A” a 5 mužstev “B”, 4 na 4, (min. 16+2, max. 24+2) , každý s každým s tím, že spolu vždy hrají mužstva A (hrací plocha A) a mužstva B (hrací plocha (B). Převod hráčů mezi mužstvy A a B během turnaje není dovolen. B odový Syst ém : Za výhru v normální hrací době obdrží mužstvo 2 body, v případě nerozhodného výsledku obdrží každé mužstvo 1 bod, za porážku 0 bodů.

O pořadí rozhoduje : Počet bodů ze všech utkání (sčítají se body mužstva A a mužstva B), v případě rovnosti bodů dvou a více mužstev rozhoduje minitabulka mužstev A, v případě rovnosti bodů v minitabulce mužstev A rozhoduje minitabulka mužstev B.
Následně rozhoduje rozdíl skóre ze všech zápasů mužstev A, poté vyšší počet vstřelených branek ze všech zápasů mužstev A, následně mužstev B.

Hrací doba: 2×15 minut
Hrací Řád: Hraje se podle pravidel ČSLH pro minihokej 1+4 s ,,letmým střídáním“.
Dresy: každé mužstvo dvě sady různé barvy
Ceny: mužstva 1.-3. obdrží poháry a medaile,a všechna mužstva diplomy. Budou vyhlášeni nejlepší hráč a brankář turnaje (věcné ceny).
Občerstvení : Na vlastní náklady v restauraci ,, Na Zimáku“ nebo ve V.I.P. bufetu s výhledem na ledovou plochu. Pro hráče bude zajištěno malé občerstvení v šatnách tzn. ovoce,pití, sušenky apod.

Další info: vedoucí mužstva odpovídá za platné lékařské prohlídky a pojištění hráčů (turnaj není pojištěn)
Kontakt a přihlášky: Radek Hovora
Email: r.hovora@seznam.cz
Tel. 736 757 434

Comment here